XDR-960-24PI - Блоки живлення для шини DIN
XDR-960-24PI
Опис
Power supply: switching; for DIN rail; 960W; 24VDC; 80A; 85÷305VAC
Характеристики
Виробник MEAN WELL
Тип блоку живлення імпульсний
Вид блоку живлення на рейці DIN
Потужність 960Вт
Вихідна напруга 24В DC
Діапазон вихідної напруги 24...29В DC
Вихідний струм 80А
Напруга живлення 80...431В DC
85...305В AC
Електричне під'єднування клемми push-in
Монтаж на шину DIN
Зовнішні розміри 96x125,2x132мм
Кількість виходів 1
Робоча температура -40...85°C
Захист від короткого замикання SCP
перегрівання OTP
проти короткого замикання OVP
протиперевантажувальні OPP
ККД 95%