WR12X120JTLJ - Резистори SMD
WR12X120JTLJ
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 1206; 12Ом; 250мВт; ±5%; 200В; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 12Ом
Потужність 0,25Вт
Робоча напруга 200В
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C