WR12W3R30FTL - Резистори SMD
WR12W3R30FTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 1206; 3,3Ом; 250мВт; ±1%; 200В; 200ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 3,3Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C
Діаметр роліка макс. 178мм