WR08X821JTL - Резистори SMD
WR08X821JTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0805; 820Ом; 125мВт; ±5%; 150В; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 820Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C