WR06X4532FTL - Резистори SMD
WR06X4532FTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0603; 45,3кОм; 100мВт; ±1%; 75В; 100ppm/°C
Корпус - мм 1608
Опір 45,3кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C