WR06X2211FGL - Резистори SMD
WR06X2211FGL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0603; 2,21кОм; 100мВт; ±1%; 75В; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Допуск ±1%
Потужність 0,1Вт
Опір 2,21кОм
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча напруга 75В