WR06X2002FGL - Резистори SMD
WR06X2002FGL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0603; 20кОм; 100мВт; ±1%; WR06; 75В; 100ppm/°C
Корпус - мм 1608
Опір 20кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Діаметр роліка макс. 330мм