WR06X1152FTL - Резистори SMD
WR06X1152FTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0603; 11,5кОм; 100мВт; ±1%; 75В; 100ppm/°C
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 11,5кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C