WR04X331JTL - Резистори SMD
WR04X331JTL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
Опис
Резистор: thick film; 0402; 330Ом; 62,5мВт; ±5%; WR04; 50В; 178мм
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 330Ом
Потужність 62,5мВт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Діаметр роліка макс. 178мм