WF08P-330R-5% - Резистори SMD
WF08P-330R-5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
  • Назва у виробника: WF08P331JTL
Опис
Резистор: thick film; високої потужності; SMD; 0805; 330Ом; 250мВт
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Вид резистора високої потужності
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 330Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Робоча температура -55...105°C