WF06P-3K9-5% - Резистори SMD
WF06P-3K9-5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: WALSIN
  • Назва у виробника: WF06P392JTL
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 3,9кОм; 0,125Вт; ±5%; 50В
Характеристики
Виробник WALSIN
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 3,9кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C