UVZ1V331MPD - Конденсатори електролітичні THT
UVZ1V331MPD
Опис
Конденсатор: електролітичний; THT; 330мкФ; 35ВDC; Ø10x12,5мм; ±20%
Характеристики
Виробник NICHICON
Тип конденсатора електролітичний
Монтаж THT
Ємність 330мкФ
Робоча напруга 35В DC
Розміри корпусу Ø10x12,5мм
Растр виводів 5мм
Допуск ±20%
Час життя 1000г
Робоча температура -55...105°C
Серія виробника UVZ
Робочий струм 0,35А
Висота 12,5мм
Діаметр 10мм