TXM035-112 - Блоки живлення для вбудовування
TXM035-112
Опис
Блок живлення: імпульсний; для вбудовування,модульний; 35Вт
Характеристики
Виробник TRACO POWER
Тип блоку живлення імпульсний
Вид блоку живлення для вбудовування
модульний
Вихідна напруга 12В DC
Потужність 35Вт
Зовнішні розміри 101,6x63,5x33мм
Напруга живлення 90...264В AC
127...370В DC
Захист від короткого замикання SCP
проти короткого замикання OVP
протиперевантажувальні OPP
Серія виробника TXM
Робоча температура -25...70°C
Електричне під'єднування затискна рейка
Увага! номінальні параметри, отримані при повному навантаженні
Вихідний струм
Споживання електроенергії без навантаження <0,5Вт
Кількість виходів 1
Діапазон вихідної напруги 11,4...13,2В DC
ККД 84%