TK42A12N1 - Транзистори з каналом N THT
TK42A12N1
Опис
Transistor: N-MOSFET; unipolar; 120V; 42A; 35W; TO220FP
Характеристики
Виробник TOSHIBA
Тип транзистора N-MOSFET
Поляризація польовий
Напруга сток-джерело 120В
Струм стока 42А
Потужність розсіювання 35Вт
Корпус TO220FP
Напруга затвор-джерело ±20В