THL25-2412WI - Перетворювачі DC/DC
THL25-2412WI
Опис
Перетворювач: DC/DC; 25Вт; Uвх: 9÷36ВDC; Uвих: 12ВDC; Iвих: 2090мА
Характеристики
Виробник TRACO POWER
Монтаж THT
Захист від короткого замикання SCP
проти короткого замикання OVP
Робоча температура -40...80°C
Зовнішні розміри 25,4x25,4x10,2мм
Вихідний струм 2,09А
Вихідна напруга 12В DC
Кількість виходів 1
Потужність 25Вт
Розміри 1"x1"
Вхідна напруга 9...36В DC
ККД 89%
Напруга ізоляції 1,5кВ DC
Частота перемикання 285кГц