TFM-M3X40/DR213K - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X40/DR213K
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 40мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 40мм
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм