TFM-M3X30/DR213OF - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X30/DR213OF
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 30мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 30мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів без підрізу
з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм