TFM-M3X30/DR213OF - Metal Spacers
TFM-M3X30/DR213OF
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 213X30OF
Description
Screwed spacer sleeve; 30mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 30mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
without undercut
L3 dimension 8mm