TFM-M3X22/DR214 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X22/DR214
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 22мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 22мм
Внутрішня різьба M3
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5,5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм