TFM-M3X22/DR214 - Metal Spacers
TFM-M3X22/DR214
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 214X22
Description
Screwed spacer sleeve; 22mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 22mm
Plating material nickel
Spanner size 5.5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 8mm