TFM-M3X20/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X20/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 20мм
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 6мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Внутрішня різьба M3
Розмір L3 8мм