TFM-M3X20/DR215 - Metal Spacers
TFM-M3X20/DR215
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 215X20
Description
Screwed spacer sleeve; 20mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 20mm
Plating material nickel
Spanner size 6mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 8mm