TFM-M3X14/DR213K - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X14/DR213K
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 14мм; Різьба вн: M3; латунь
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5мм
Довжина дистанції 14мм
Розмір L3 6мм