TFM-M3X14/DR213K - Metal Spacers
TFM-M3X14/DR213K
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 213X14K
Description
Screwed spacer sleeve; 14mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 14mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm