TFM-M3X12/DR213BK - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X12/DR213BK
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 12мм; Різьба вн: M3; латунь
Матеріал покриття нікель
чорнені
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5мм
Довжина дистанції 12мм
Розмір L3 8мм