TFM-M3X12/DR213BK - Metal Spacers
TFM-M3X12/DR213BK
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 213X12SW
Description
Screwed spacer sleeve; 12mm; Int.thread: M3; Ext.thread: M3; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 12mm
Material brass
Plating material black finish
nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 8mm