TFM-M3X100/DR215 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X100/DR215
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 100мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 100мм
Зовнішня різьба M3
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 6мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 8мм