TFM-M3X10/DR214OF - Елементи дистанційні металеві
TFM-M3X10/DR214OF
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 10мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Властивості механічних елементів без підрізу
з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5,5мм
Розмір L3 8мм
Довжина дистанції 10мм