TFM-M2X10/DR211OF - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2X10/DR211OF
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 10мм; Різьба вн: M2; латунь
Довжина дистанції 10мм
Зовнішня різьба M2
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів без підрізу
з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 5мм