TFM-M2X10/DR211OF - Metal Spacers
TFM-M2X10/DR211OF
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 211X10OF
Description
Screwed spacer sleeve; 10mm; Int.thread: M2; Ext.thread: M2; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 10mm
Internal thread M2
External thread M2
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Mechanical elements features with internal and external thread
without undercut
L3 dimension 5mm