TFM-M2.5X17/DR212 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X17/DR212
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 17мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 5мм
Розмір L3 6мм
Довжина дистанції 17мм