TFM-M2.5X17/DR212 - Metal Spacers
TFM-M2.5X17/DR212
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 212X17
Description
Screwed spacer sleeve; 17mm; Int.thread: M2,5; Ext.thread: M2,5
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 17mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm