TFM-M2.5X14/DR212 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X14/DR212
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 14мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Довжина дистанції 14мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Внутрішня різьба M2,5
Розмір L3 6мм