TFM-M2.5X14/DR212 - Metal Spacers
TFM-M2.5X14/DR212
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 212X14
Description
Screwed spacer sleeve; 14mm; Int.thread: M2,5; Ext.thread: M2,5
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 14mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm