TFM-M2.5X12/DR2112 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X12/DR2112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 12мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Довжина дистанції 12мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм