TFM-M2.5X12/DR2112 - Metal Spacers
TFM-M2.5X12/DR2112
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 2112X12
Description
Screwed spacer sleeve; 12mm; Int.thread: M2,5; Ext.thread: M2,5
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 12mm
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Mechanical elements features with internal and external thread
L3 dimension 6mm