TFM-M2.5X10/DR2112 - Елементи дистанційні металеві
TFM-M2.5X10/DR2112
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 10мм; Різьба вн: M2,5; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 10мм
Внутрішня різьба M2,5
Зовнішня різьба M2,5
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з внутрішньою і зовнішньою різьбою
Розмір L3 6мм