TFF-M8X20/DR1113 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M8X20/DR1113
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M8; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Внутрішня різьба M8
Матеріал латунь
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Матеріал покриття нікель
Форма втулки шестикутна
Розмір ключа 13мм
Довжина дистанції 20мм
Довжина гвинта 10мм