TFF-M6X18/DR119 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M6X18/DR119
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 18мм; Різьба вн: M6; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 18мм
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 10мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Внутрішня різьба M6
Довжина гвинта 9мм