TFF-M5X30/DR118 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M5X30/DR118
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 30мм; Різьба вн: M5; латунь
Довжина дистанції 30мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 8мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Внутрішня різьба M5
Довжина гвинта 10мм