TFF-M5X30/DR118 - Metal Spacers
TFF-M5X30/DR118
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 118X30
Description
Screwed spacer sleeve; 30mm; Int.thread: M5; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 30mm
Plating material nickel
Spanner size 8mm
Thread length 10mm