TFF-M5X18/DR118 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M5X18/DR118
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 18мм; Різьба вн: M5; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 18мм
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 8мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 9мм