TFF-M4X20/DR116BK - Елементи дистанційні металеві
TFF-M4X20/DR116BK
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M4; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 20мм
Внутрішня різьба M4
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
чорнені
Розмір ключа 7мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм