TFF-M4X20/DR116BK - Metal Spacers
TFF-M4X20/DR116BK
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 116X20SW
Description
Screwed spacer sleeve; 20mm; Int.thread: M4; hexagonal; brass
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 20mm
Internal thread M4
Sleeve shape hexagonal
Material brass
Plating material black finish
nickel
Spanner size 7mm
Thread length 10mm