TFF-M3X45/DR113 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X45/DR113
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 45мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 45мм
Внутрішня різьба M3
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм