TFF-M3X45/DR113 - Metal Spacers
TFF-M3X45/DR113
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 113X45
Description
Screwed spacer sleeve; 45mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 45mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Thread length 10mm