TFF-M3X33/DR113 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X33/DR113
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 33мм; Різьба вн: M3; латунь
Довжина дистанції 33мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм