TFF-M3X33/DR113 - Metal Spacers
TFF-M3X33/DR113
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 113X33
Description
Screwed spacer sleeve; 33mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 33mm
Plating material nickel
Spanner size 5mm
Thread length 10mm