TFF-M3X30/DR113BK - Елементи дистанційні металеві
TFF-M3X30/DR113BK
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 30мм; Різьба вн: M3; латунь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанціююча втулка з різьбленням
Довжина дистанції 30мм
Форма втулки шестикутна
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
чорнені
Розмір ключа 5мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм