TFF-M3X30/DR113BK - Metal Spacers
TFF-M3X30/DR113BK
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 113X30SW
Description
Screwed spacer sleeve; 30mm; Int.thread: M3; hexagonal; brass
Specifications
Manufacturer DREMEC
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 30mm
Internal thread M3
Sleeve shape hexagonal
Material brass
Plating material black finish
nickel
Spanner size 5mm
Thread length 10mm